חיסכון בהוצאות

דרכים יצירתיות לחסוך כסף – המדריך השלם

יש הרבה דרכים לעשות כסף בעולם הזה אבל לרוב כשחושבים על איך לעשות כסף ישר קופצים לרעיונות של עבודה שמשלמת משכורת גבוהה או עיסוק צדדי נוסף שיכניס לכם קו הכנסה נוסף לזה שיש לכם כבר. אבל מה שרוב האנשים מפספסים זה שכדי לעשות כסף אתם לא צריכים בהכרח ליצור עוד הכנסה אלא לקצץ בהוצאות הקיימות שלכם.

למרות שחלקם לא יודעים מאיפה להתחיל, ישנן דרכים רבות לחסוך כסף, רבות מהשיטות הללו קלות ליישום ויכולות להפוך להרגלים אם הן נעשות לאורך זמן. במאמר זה אביא לכם כמה וכמה דוגמאות כיצד ניתן באופן יצירתי לנסות ולחסוך כסף בחיי היומיום שלכם

חיסכון בהוצאות
Credit: Pixabay

תבדקו על מה אתם מוציאים כסף בכל חודש

הטיפ הראשוני שיש לי אליכם הוא הכי בסיסי והכי חשוב. היכנסו לפירוט האשראי שלכם ותבדקו כל שורה. עליכם להבין מה המשמעות של כל שורה ושורה בפירוט האשראי, על מה אתם מוציאים כסף בכל חודש. רק ככה אחרי שתבינו על מה אתם מוציאים כסף, תוכלו להבין בצורה הטובה ביותר איך ואיפה אתם יכולים לחסוך.

לדוגמה אולי תראו שאתם מוציאים הוצאה כפולה על ביטוחים מיותרים (דבר שקורה לעיתים יותר מדי קרובות) ואז שווה לכם לבדוק עם סוכן הביטוח שלכם ו/או החברה בה אתם ביצעתם את הביטוח על מה אתם משלמים והאם יש צורך בהמשך תשלום כפול. דוגמאות נוספות יכולות להיות תשלומים עבור שירותי הטלוויזיה שלכם, ספק התוכן שלכם, התשתית.

רעיונות חכמים לחסוך כסף ברכישות הדיגיטליות שלך

זו תקופה קשה לצרכנים. לכל מקום אליו הם פונים, מישהו מנסה לגרום להם להוציא יותר כסף. במכולת, בקניון, בטלוויזיה – בכל מקום. אם אתה מחפש רעיונות כיצד לחסוך כסף ברכישות הדיגיטליות שלך, ששת הטיפים האלה יעזרו לך מאוד.

השתמש באפליקציות Cash Back

אנשים רבים מתקשים להתנגד לקנות משהו אם זה אומר לחסוך קצת כסף מראש או לקבל קצת כסף בחזרה מהרכישה. עם כל כך הרבה אפליקציות להחזר כספי הזמינות כיום, אין כמעט תירוץ לא להשתמש באחת מהן בעת רכישה! הם נותנים הנחה על הרכישה ולאחר מכן נותנים לך אחוז מההנחה כמזומן בחזרה לאחר השלמת העסקה.

קנה באינטרנט במקום בחנויות בקניון

איך שלא תסובבו את זה ללכת לקניון לחנות בגדים זה הרבה יותר יקר מאשר לרכוש בגדים דומים באינטרנט. יסלחו לי כל העסקים כחול לבן אבל אנחנו מנסים לחסוך כסף והאמת המרה היא שבאינטרנט אנחנו למצוא בגדים (וכמעט כל מוצר אחר) בעלות משמעותית יותר נמוכה.

לשם הדוגמה מוזמנים להיכנס כעת לעליאקספרס, אמזון איביי וכו' ולראות כמה עולים שם בגדים ולעומת בגדים בחנויות שיש לכם בקניון הקרוב לביתכם. הבדלי המחירים הללו יכולים לחסוך לכם כסף רב.

קניות באינטרנט הפכו לדרך נפוצה ונוחה לרכישת מוצרים. זה לא רק קל יותר, אלא גם חסכוני יותר משיטות מסורתיות. עם הטבות כאלה, השאלה היא מדוע מישהו יעדיף לקנות מוצרים בחנות כשהוא יכול לקנות אותם באינטרנט? התשובה פשוטה: כסף.

בצעו השוואה בין המחירים

לפני שאתם רוכשים מוצר באתר האהוב עליך, בדוק באתרים אחרים אם יש פריטים דומים עם מחירים נמוכים יותר. לחנויות מקוונות יש שולי רווח גבוהים יותר בשל הנוחות שהן מציעות, בעוד שלקמעונאים המסורתיים יש עלויות גבוהות יותר ממקומה במיקום פיזי הדורש שכר דירה ושירותים, בעוד שחנויות מקוונות אינן דורשות הוצאות אלה. ההבדל הזה בשולי הרווח הוא מה שעושה את זה כך.

לסיכום ניתן למצוא תמיד איפה ואיך אפשר לחסוך כסף, לא משנה כמה אתם מרוויחים כל חודש מהעבודה שלכם, מה שחשוב זה כמה אתם מוציאים ואם אתם תוציאו פחות הוצאות מיותרות אתם תשאירו יותר כסף בכיס שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.