יצירה לילדים

3 יצירות לילדים שיעבירו להם את הזמן בכיף

אם אתם תקועים בבית עם הילדים ואתם מרגישים שכבר נתתם להם יותר מדי זמן מסך של טלוויזיה/סמארטפון/טאבלט אולי שווה לנסות רעיונות אחרים הקשורים ביצירה. אז אם הילדים שלכם משועממים ואין לכם רעיונות איך בדיוק להעסיק אותם תשמחו לדעת שריכזנו לכם בכתבה 5 הצעות מגניבות במיוחד של יצירות לילדים שיעסיקו אותם ויוציאו אותם מהשיעמום של הבית.

אנחנו לא נולדים עם יצירתיות, זה משהו שצריך לפתח ולטפח. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות משחקים וציור. ישנם סוגים רבים ושונים של משחקים שיכולים לשמש לילדים לפיתוח יצירתיות ופיתוח מיומנויות חשיבה. סוג אחד של משחק הוא ציד אוצרות שבו הילד צריך לחשוב מה הוא צריך כדי למצוא את המטמון או לפתור את החידה. סוג אחר של משחק נקרא "מה אני?" שבו הילד צריך להבין באיזה אובייקט הוא מסתכל ממספר מצומצם של רמזים.

אז בואו נתחיל עם הרשימה שלנו של יצירות מגניבות לילדים

בואו נלמד איך לצייר בעלי חיים

הסרטון הזה ילמד אתכם ואת הילדים איך מציירים בעלי חיים חמודים. לאלה מכם שחוששים שמדובר בסרטון שיצריך מכם יכולות ארטיסטיות שאולי אין לכם אל חשש, מסבירים בסרטון בצורה פשוטה שלב אחר שלב איך מציירים את בעלי החיים והתוצאה פשוטה מעולה. אם אתם רוצים ללמד וללמוד איך מציירים בקלות דבורה, אריה, חיפושית, כלב וכו' זה סרטון פשוט מעולה.

בואו נלמד איך מכינים שבשבת רוח מנייר

אוקיי אז היצירה הזאת היא ללא ספק פצצת נוסטלגיה שתחזיר אתכם לימי הילדות. לא מדובר ביצירה בדרגת קושי גבוהה במיוחד והיא מתאימה לבנים ובנות כאחד. קחו המלצה קטנה מאיתנו ומראש תכינו לעצמכם ולילדים מספר דפים בצבעים שונים כדי לקבל אפקט צבעוני בסיום היצירה. זאת בהחלט יצירה דקורטיבית שבסוף התהליך תוכלו לתלות בבית וליהנות ממנה כשיש קצת רוח בחוץ.

בואו נלמד להכין ברכה עם מכתב סודי

הפרויקט השלישי ברשימת היצירות לילדים שלנו זה ברכה שנפתחת במשיכה וחושפת "מכתב סודי". גם אם לא הסברנו את עצמנו כמו שצריך בכותרת של היצירה תנו קליק על הסרטון, ברגע שתצפו בו הכל יהיה יותר ברור. כשהיינו קטנים וראינו מעטפות כאלה היינו בטוחים שזו רמה גבוהה של אוריגמי אבל באופן מפתיע לא מדובר בפרויקט קשה לביצוע. אם הילדים שלכם לא יודעים לכתוב אתם יכולים לשים במקום הברכה עצמה מדבקות צבעוניות שהם ישלבו במקום. לדוגמה לשים מדבקה של קקי מחייך שמי שיפתח את המעטפה יראה אותו וזאת תהיה סוג של מתיחה לילדים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.