סדרות באפל טיוי פלוס

3 סדרות מומלצות שכדאי לכם לראות באפל טיוי פלוס

אם לאחרונה נרשמתם לשירות הסטרימינג של אפל TV + או שאתם חושבים לעשות את זה, כדאי לכם לדעת שיש שם עולם תוכן שווה במיוחד עם סדרות וסרטים מושקעים. היום החלטנו לתת לכם מספר המלצות שראינו שם לאחרונה כדי לעשות לכם את החיים קצת יותר קלים. ריכזנו לכם בפוסט 3 סדרות מומלצות בשירות התוכן של אפל טיוי פלוס שכדאי כלם להוסיף לרשימת הצפייה שלכם.

אם יש לכם המלצות צפייה נוספות של סדרות וסרטים בשירות התוכן של אפל מוזמנים לכתוב לנו עליהן בשרשור התגובות בסוף הכתבה. תהנו!

ניתוק // Severance

מותחן עתידני של אפל TV+ בכיכובם של אדם סקוטג'ון טורטורוכריסטופר ווקן ועוד. מארק סקאוט מקבל קידום לנהל צוות בתאגיד הנקרא "לומון", אשר עובדיו מסכימים לעבור הליך ניסיוני, במסגרתו  זכרונותיהם עוברים הפרדה מלאה בין העבודה לחיים האישיים שלהם, משמע בכל יום הם מגיעים לעבודה, יורדים במעלית ושוכחים מי הם היו לפני שנכנסו למעלית, כשהם יוצאים מהעבודה הם לא זוכרים את הדברים שהתרחשו בזמן העבודה בכלל.

הניסוי הזה שאמור ליצור סוג של "איזון בין עבודה לחיים" מוטל בספק כשמארק מוצא עצמו במרכז תעלומה מסתורית, שתביא אותו להתעמת עם המוסריות האמיתית של מקום העבודה שלו, כמו גם של עצמו. העונה הראשונה של הסדרה עלתה לשידור בשירות התוכן של אפל TV+ וקיבלה ביקורות נהדרות. ציון הסדרה באתר IMDb עומד על 8.1 . מוזמנים לצפות בטריילר של הסדרה בסרטון המצורף.


WeCrashed

דרמה מעניינת במיוחד על חברת WeWork והמייסד שלה, היזם הישראלי אדם נוימן, שהפך אותה לחברה המספקת שירותים של משרדים וחללי עבודה גמישים ליזמים, לסטארטאפים ולעסקים בכל גודל וכל סוג, בעלת שם עולמי. בשיא הצלחתה שווי ההנפקה המוערך של החברה עמד על 47 מיליארד דולר. בפועל החברה לא הצליחה להנפיק בשווי הזה והתפרסמו על נוימן מספר כתבות צבעוניות שהציגו אותו באור לא חיובי לצד טענות על התנהלות בלתי-הולמת וניהול כושל של החברה. את התפקיד הראשי של אדם נוימן מגלם השחקן ג'ארד לטו וליצדו השחקנית אן האת'וויי בתפקיד רבקה נוימן, אשתו של אדם.


 

טד לאסו // Ted Lasso

קומדיית ספורט של אפל TV פלוס בכיכובו של ג'ייסון סודייקיס. הסדרה מתארת סיפור משעשע על מאמן פוטבול אמריקאי בשם טד לאסו (סודייקיס) שבאופן מוזר למדי מקבל לידיו תפקיד אימון של קבוצת כדורגל אנגלית, למרות שאין לו בכלל ניסיון באימון כדורגל.

גם אם אתם לא חובבי כדורגל או ספורט באופן כללי שווה לכם לתת צ'אנס לסדרה, העונה הראשונה שלה זכתה לביקורות מעולות ושברה את שיא המועמדויות בטקס פרסי האמי. לסדרה יש כבר שתי עונות זמינות לצפייה בשירות התוכן של אפל טיוי פלוס (סה"כ 22 פרקים). מוזמנים לצפות כאן בסרטון הטריילר של הסדרה.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.