דברים מוזרים - וקנה

מטורף: צפו בעבודת האיפור הפסיכית שעשו על דמותו של וקנה בסדרה 'דברים מוזרים'

אחת הסדרות הכי מדוברות ונצפות בנטפליקס בתקופה האחרונה היתה העונה הרביעית של הסדרה 'דברים מוזרים', ששברה המון שיאי צפייה וקיבלה ציונים מעולים מקהל המבקרים והצופים.

מעבר לפיתוח העלילה והדמויות השונות שמרכיבות אותה אי אפשר היה להתעלם מעבודת האיפור המרשימה של השחקן שמגלם את וקנה, שנראה כמו הבן של פרדי קרוגר, ג'ייסון מיום שישי ה-13 והנוסע השמיני. השחקן שמגלם את וקנה, ג'יימי קמבל באוור, מספר שתהליך האיפור שבו הופכים אותו על הסט לוקנה ערך בכל פעם 7 שעות.

מסתבר שהאחים דאפר, שלמי שלא יודע הם היוצרים של הסדרה דברים מוזרים, ממש התעקשו שדמותו של וקנה תהיה מורכבת מאפקטים פרקטיים של תותבות ואיפור ולא נשענו על אפקטים ממוחשבים של CGI. בכל יום צילומים ג'יימי הגיע לסט בשלוש לפנות בוקר על מנת שידביקו לגופו 25 חתיכות של חומר לטקס וגומי סיליקון שהודבק לו באמצעות דבק רפואי. לפני שתשאלו, כן, יש תמונה מדהימה שכוללת את וקנה ​​שותה סטארבקס תוך כדי שהצוות מרכיב את המסכה שלו.

מוזמנים לצפות בסרטון האדיר הזה שמציג בהילוף סופר מהיר את תהליך השינוי שבו ג'יימי הופך לוקנה האיום. ללא ספק אחד הסרטונים המגניבים שיצא לנו לראות בתקופה האחרונה.

סרטון בהילוך מהיר שמציג את תהליך האיפור המיידע שג'יימי היה צריך לעבור

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Netflix Geeked (@netflixgeeked)

ורגע לפני סיום קבלו גם תמונה אדירה וסוריאליסטית במיוחד של וקנה שותה סטארבקס

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Netflix Geeked (@netflixgeeked)

באופן כללי אם אתם מחפשים סדרות מומלצות בנטפליקס אנחנו לגמרי ממליצים להתחיל מדברים מוזרים. מדובר בסדרה שהיא כיף טהור שכוללת המון רפרנסים ומחוות לסרטים וסדרות משנות התשעים. אם במקרה עדיין לא ראיתם את הסדרה הזאת תשמחו לדעת שיש לסדרה 4 עונות מלאות (סה"כ 34 פרקים) שמחכות לכם בנטפליקס וצפוייה לצאת עונה חמישית כנראה לקראת סוף 2023 (תאריך יציאה רשמי עדיין לא יצא).

רגע לפני סיום אם יש לכם המלצות נוספות של סדרות מעולות בנטפליקס או בכללי מוזמנים לכתוב לנו עליהן בשרשור התגובות בסוף הכתבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.