כדורי באולינג

מבט לעומק: ככה יוצרים כדורי באולינג (וידאו)

באולינג הוא משחק שקיים כבר זמן מה. למרות שזה אולי נראה כמו משחק קל לשחק, אספנו לכם כמה עובדות מעניינות ולא ממש חשובות על המשחק הזה שאולי אינכם יודעים. כדור הבאולינג הראשון היה עשוי עץ ולא קדחו בו חורים. הסיכות נקראו במקור "טייטוטום" מכיוון שהן דומות לסביבונים בעלי אותו השם. אנשים רבים מאמינים שהמילה "הקפצה" באה מהמונח "כדור באולינג" בגלל הנטייה שלה להקפיץ את הסיכות.

בארצות הברית יש יותר מ-150,000 מפעלי באולינג שמייצרים מעל 70 מיליארד דולר בשנה. באולינג הוא הספורט השני הכי פופולרי במדינה ויש לו קהל אוהדים עצום בכל רחבי העולם. באולינג הוא משחק כדור שמשחקים עם 10 חיילים וכדור, בדרך כלל על ידי שני שחקנים או יותר שמנסים בתורו להפיל כמה שיותר חיילים. השחקן שמפיל את כל 10 הפינים ראשון מוכרז כמנצח.

כולנו מכירים את הכדורים הגדולים והמגושמים שאנחנו מחזיקים בקושי רב בכל פעם שאנחנו מגיעים עם החברים לאולם הכדורת. הכדורים הללו נראים כמו משקולת ענקית, עגולה ויפה בשלל צבעים, אבל האם אי פעם חשבתם איך בכלל נוצרים כדורי הבאולינג הללו. גם אם המחשבה מעולם לא חלפה בראשכם ואנחנו הכנסנו אותה ממש כעת, תשמחו לדעת שיש לנו את התשובה עבורכם, לפני כמה ימים נתקלנו ברשת בסרטון שמציג את תהליך היצירה של כדורי באולינג והאמת מדובר בתהליך מגניב במיוחד שנותן קצת פרספקטיבה אחרת על הכדורים היפים הללו.

מפעל ייצור כדורי באולינג בדרום קוריאה הכניס צלמים לסיור במתקן על מנת לתת הצצה מקרוב לכדורי הבאולינג המפורסמים שלהם. כמו שתוכלו מיד לראות, כל כדור מיוצר בשילוב של תהליך אוטומטי וידני. מוזמנים לצפות בסרטון המצורף שמציג את התהליך המלא. פשוט תענוג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.